HayaL’Leriniz

4 Comments on “HayaL’Leriniz”

  1. Selam aleyküm kardeş. Ben hayalmat.com sitesinden Harun Uzun. Geçen gün kendi sitemde yaşadığım bir problemin aynısının senin sitede de olduğunu gördüm. hayalmat.com siteme mobilden giren bir ziyaretçi reklama bir kere tıkladığında “Siteye Git” uyarısıyla karşılaşıyor. Aynı reklama kimse iki defa tıklamadıpı için de reklam gelirleri sıfıra kadar düştü. Görüyorum ki senin sitemde de aynı sorun var. Bu sorundan nasıl kurtulacağız acaba. Bilgin varsa Allah Rızası için bana da bilgi verirmisiniz?
    Allaha emanet olun

  2. Selam aleyküm kardeş. Ben hayalmat.com sitesinden Harun Uzun. Geçen gün kendi sitemde yaşadığım bir problemin aynısının senin sitede de olduğunu gördüm. hayalmat.com siteme mobilden giren bir ziyaretçi reklama bir kere tıkladığında “Siteye Git” uyarısıyla karşılaşıyor. Aynı reklama kimse iki defa tıklamadıpı için de reklam gelirleri sıfıra kadar düştü. Görüyorum ki senin sitemde de aynı sorun var. Bu sorundan nasıl kurtulacağız acaba. Bilgin varsa Allah Rızası için bana da bilgi verirmisiniz?
    Allaha emanet olun.

    1. Merhaba Dostum Bende Bulamadım o sorundan kurtulmayı .Bulursam çözm sana dönüş yaparım sende bulursa bana dmnüş yaparmısın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir